СКИНУТИ

Повідомляємо, що Асамблея Європейського регіону та Автономна провінція Воєводина у співпраці з Торгово- промисловою палатою Воєводини, Агентством розвитку Воєводини, м. Новий Сад та Мережею підприємств Європи - Сербія, організовують Другий регіональний бізнес-форум із І до 4 жовтня 2019 року.

Учасниками форуму будуть провідні компанії, а також регіональні торгово- промислові палати, агенції регіонального розвитку та інші установи, які підтримують розвиток малих і середніх підприємств та посилюють інвестиційний клімат.

Регіональний бізнес-форум надасть компаніям можливість висловити та представити бізнес-потенціали, ідеї та зв’язуватися з іншими компаніями та установами, що підгримують розвиток МСП та нові інвестиції. Цьогорічний регіональний бізнес-форум буде співпадати з 52-м Міжнародним ярмарком мисливства, рибальства і туризму в м. Новий Сад.

Міжнародна акція надає додаткову підтримку компаніям з пошуку міжнародних партнерів на Форумі. Учасникам пропонується обирати своїх потенційних партнерів відповідно до власних потреб та інформації про бізнес та інтереси партнера.

Сектори, які будуть представлені:

-      Сільське господарство;

-      Металообробна промисловість;

-      Автомобільна промисловість;

-      ІКТ;

-      Туризм.

Платформа В2В доступна за адресою: http://rbf2019novisad.talkb2b.net/, що надає можливість сприяти діловому співробітництву між регіонами, включаючи угоди про вільну торгівлю та виробництво, спільні підприємства та спільний   доступ до третіх ринків, а також обмін технологіями та ноу-хау і співпраця у проектах, що характеризуються високим рівнем конкурентоспроможності та інновацій, фінансованих ЄМ та іншими донорами.

Повідомляємо, що 5 вересня 2019 року в місті Нур-Султан (Астана) Казахстан відбудеться українсько-казахстанський бізнес-форум “Україна - Казахстан, Центральна Азія”. Головними напрямками заходу стануть: машинобудування, сільське господарство та продукти харчування, IT.

Захід організовано Посольством України в Казахстані, ТПП України, Торговим домом “Україна - Азія”, Національною компанією “KAZAKHINVEST”, Асоціацією експортерів та імпортерів “ЗЕД” та Центром Міжнародної ділової співпраці за підтримки Посольства Республіки Казахстан в Україні.

Ключовою подією Форуму стануть зустрічі українських і казахстанських компаній. У зв’язку з чим Посольство України в Республіці Казахстан звернулося до державних органів країни, в тому числі до Кабінету Міністрів щодо підтримки заходу. Національна палата підприємців Республіки Казахстан „Атамекен”. Зовнішньоторговельна палата Казахстану, Палата підприємців міста Нур-султан, Торговий дім “Україна - Азія”, національної асоціації у сфері АПК та продовольства, машинобудування та IT залучені до формування аудиторії казахстанських учасників Форуму. Варто зазначити, що організатори Форуму, за додатковим зверненням, готові забезпечити індивідуальну ділову програму в рамках візиту, в т.ч. зустрічі з органами місцевої влади, визначеними організаціями і компаніями та інші послуги.

Вартість участі у Форумі складає 1 480 або 1 380 доларів CШA за одно- або двомісне розміщення відповідно. До вартості входить: переліт Київ - Нур-Султан-Київ, розміщення в RadissonHotelAstana5*, логістика відповідно до Програми, сніданок та вечеря, участь у діловій програмі, презентація компанії в експозиції Форуму, екскурсійна програма, організація зустрічей в рамках Форуму. Із питань участі рекомендовано звертатися до: Гусак Анни +380955466509 annagusak23@gmail.com.

До відома суб’єктів підприємницької діяльності

Ужгородського району!

Повідомляємо, що з 10-11 липня 2019 року у м.Батумі, Грузія, відбудеться Перший інвестиційний форум країн-учасниць „Східного партнерства”. Форум збиратиме бізнес та уряди шести країн Східного партнерства (Вірменія, Азербайжан, Білорусь, Грузія, Молдова та Україна), щоб продемонструвати інвестиційні проекти в чотирьох основних секторах: інфраструктура (включаючи туризм, нерухомість та логістику), енергетика, сільське господарство та промисловість.

У рамках Форуму планується презентувати каталог з розміщенням інформації про Україну та її інвестиційні можливості.

Якщо ви шукаєте інвесторів та партнерів пропонуємо долучитися до формування каталогу та надати Мінекономрозвитку інформацію англійською мовою щодо інвестиційних проектів у форматі, наведеному в додатку на електронну адресу: vpbozhok@me.gov.ua.

 

Name of State Authority/Private

Company-

Sector-

Project Title-

 

Project Description

(Max.300 words

Information about the project:

•Project summary:

     • Brief background, location

     Total investment cost in EUR

     • Project’s implementation period

     •   Project objectives/desired outcome

     • Products/services to be developed

         (with estimated production capacity)

     • Target Markets ( if export, please

           outline countries)

       • Partners of the project (if any)

•Amount of external financing needed (EUR)

type of   funding desired (eguity guasi-eguity debt)

•Sources of financing currently available

•Projected financial targets (project and eguity IRR,payback period, NPV…)

•Photos-high resolution for printing (please send separately)

•Logo-high resolution for printing (please send separately)

•Name of   contact person; e-mail address

•Description of authority/company (drief overview, main activities)

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес- події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудетьсяу м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі ВРМ- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

•   #accelerate— стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

  • #thecustomer— кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.
  • #transformation— способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

•  #everyone-a-developer   — епоха low-code:   як   автоматизувати   будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

  • #process-excellence— передові практики управління бізнес-процесами та застосування ВРМ-технологій для підвищення продуктивності команди.
  • #tech-point— як отримати бізнес-результат від чат-ботів, АІ, RPAта інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

  • #how-to—     практика   побудови   процесів     В2В - продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.
  • #best-practice— методології підвищення ефективності продажів, управління ІТ- сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPENSTAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

  • #it-ecosystem— знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.
  • #braindates— клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі „Businessspeeddating»”.

Більш детальну інформаціюпро Форум бізнес- і IT-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_рr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev

До українського торгово представництва в Китаї звернулась китайська компанія „ShenzhenBGIFisheriesSci & TchCo.Ltd”, яка шукає партнерів, покупців і дистриб’юторів на території України.

Компанія є інтегрованою науково-виробничою корпорацією, основною продукцією якої є осетрова ікра, тушки осетра, раки, креветки ваннами, копчений вугор, волохатий краб, філе пангасіуса, палички „Сніжний краб”.

Компанія „ShenzhenBGIFisheriesSci & TchCo.Ltd” має систему управління безпечністю харчових продуктів, суворо дотримується вимог закону про безпеку харчових продуктів, стандартів міжнародної безпечності харчових продуктів НАССР та інших законів та нормативних актів.

Сайт компанії: http://www.bgimarine.com/. Адреса: No.7, Penhfei road, Dapeng New Distrsict, Shenzhen Guanhdong, China .

Тел: 0755-36307296 факс: 0755-36352508, мобільний телефон.: WeChat, WhatsApp: 86-13681496121, е-mail 13681496121@139.com.

Повідомляємо, що в Тернопільській області проводиться Міжнародний інвестиційний форум „Тернопільщина Invest” (далі -Форум),участь у якому щорічно беруть понад 500 представників: дипломатичного корпусу, українського та іноземного бізнесу, органів місцевого самоврядування.

Цьогорічний форум відбудеться 23 травня 2019 р. Збаразькому замку, де буде представлено інвестиційний і туристичний потенціал Тернопільської області, відбудуться презентації актуальних інвестиційних проектів.

Детальна інформація доступна на фейсбук сторінці Форуму TernopilRegionInvestmentForum@ternopilregioninvestта веб-сторінці http://www.te-invest.com.

З 4-7 вересня 2019 року в Ризі (Латвія) відбудеться 24-та щорічна Міжнародна продовольча виставка „RigaFood 2019”.

У заході планується участь 720 підприємств із 35 країн, фахівців із 50 країн та 40 тисяч відвідувачів за участю вищого керівництва Латвійської Республіки.

Основні галузеві напрямки виставки:

- продовольство (широкий спектр);

- напої (алкогольні /безалкогольні);

- харчова переробка (послуги, технології);

- упаковка (технології);

- обладнання і сервіси громадського харчування;

- профільна робота готелів;

- мережевий роздріб, магазини (збут, реалізація).

У рамках виставки планується організувати національний стенд виробників української продовольчої промисловості.

Мета стенду –представити максимально широкий спектр харчової продукції України, і надати таким чином українському бізнесу нові можливості співпраці з Латвією та іншими країнами Європи.

Умови участі у виставці: площа стенду кожної української компанії становитиме орієнтовно 6 кв.м ( інша площа надається за запитом компанії). Звертаємо увагу, що вартість площі, а також загальної забудови та оформлення національного стенду і національної культурної програми оплачується за рахунок спонсорських коштів латвійської сторони. Інформація щодо вартості обладнання, додаткових послуг на виставці буде надаватись українській компанії після попереднього підтвердження участі.

Контактна інформація: (044) 536 96 42, e-mai:ved3@uspp.org.ua. Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

Відповідно до листа Торгово-промислової палати України від 28.02.2019 р. №520/02.0-7.1, інформуємо, що 20 травня 2019 року в м.Відні відбудеться Українсько-австрійський економічний форум.

Співорганізаторами форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово-промислова палата України.

Австрійська сторона підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

- торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами ;

- співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Виходячи з викладеного під час форуму українським учасникам з регіонів надається можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал регіонів своїх територій, регіональні програми розвитку, регіональні інвестиційні проекти, а представникам ділових кіл – провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.

У зв’язку з цим надаємо Вам програми (додаток) для розгляду та надання пропозицій щодо участі делегацій, а також виступів і презентацій українських учасників заходу у рамках тематичних панелей форуму.

Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного-внеску у розмірі 3 тисяч гривень за кожного учасника.

Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

Торгово-промислова палата України готова надати допомогу щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Робочі контакти щодо участі делегацій в Українсько-австрійському економічному форумі пропонуємо підтримувати з координатором заходу від ТПП України – керівником дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Геннадієм Миколайовичем:bgn-ier@ucci.org.ua.

Вкладення:
Скачати цей файл (Програма Форуму.pdf)Програма Форуму.pdf1347 kB

ТОВ „Міжнародний виставковий центр” (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект,15) інформує про виставкові заходи, які відбудуться з 6 по 8 листопада 2018 року за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Держводагенства, інших галузевих інституцій:

ХVI Міжнародна спеціалізована виставка „AQUAUKRAINE-2018” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очишення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку).

XI Міжнародна спеціалізована виставка „ Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2018” (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювані джерела енергії).

ХVI Міжнародні спеціалізовані виставки „КомунТех-2018”, „ДорТехЕкспо-2018” (комунальна та дорожньо – будівельна техніка, спецтехніка, управління відходами, благоустрій, засоби організації дорожнього руху, освітлення вулиць та доріг).

VIII Спеціалізована виставка„ ЄвроБудЕкспо-2018” (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання, енергозбереження в будівництві).

VI Спеціалізована виставка „Екологія підприємництва - 2018” (очищення промислових викидів в атмосферу, утилізація відходів виробництва, полімерів, гумовотехнічних виробів, екологічний моніторинг, поводження з небезпечними відходами).

Міжнародна спеціалізована виставка „ELECTROINSTALL-2018” (низьковольтне обладнання, електронні пристрої, електролічильники, кабелі, шинопроводи, електротехнічні корпуси, електромонтажні інструменти, розетки, вимикачі, промислові роз’єми, електронні компоненти і системи).

ХVI Міжнародна спеціалізована виставка „Енергетика в промисловості - 2018” (електротехнічне, енергетичне устаткування, системи автоматизації для електростанцій, підстанцій, високовольтних ліній електропередачі, розподільчих електромереж).

III Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості „MININGINDUSTRYEXPO-2018 ” (бурильні установки, інструмент, прохідницькі та очисні комплекси, шахта та карєрна спецтехніка, гірничозбагачувальне обладнання) .

III Міжнародна спеціалізована виставка „НАФТОГАЗЕКСПО-2018” (технології, обладнання та сервіс для розвідки, видобутку, транспортування, переробки нафти і газу).

Одночасно з виставками за участю високих посадових осіб відбудуться науково-практичні заходи, присвячені актуальним питанням сьогодення щодо реалізації та вдосконалення державної політики в реальному секторі економіки. Відвідування – безкоштовне.

За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-59, 201-11-57, 201-11-62; сайт:www.iec-expo.com.ua                           

До відома суб’єктів підприємницької діяльності Ужгородського району!

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулись організатори Міжнародної Хайнаньської виставки продуктів та їжі, яка відбудеться (23-26 листопада 2018 р. в Хайнаньському міжнародному конференц-виставковому центрі в м. Хайкоу, провінція Хайнань, Китай) у рамках дев’ятнадцятого Міжнародного туристичного Карнавалу 2018 Хайнань (19thHainanInternationalTourismIslandCarnival 2018 HainanInternationalTourismFoodExposition).

Протягом виставкового періоду одночасно пройдуть декілька важливих заходів, у тому числі 3-я Міжнародна Хайнаньська виставка присвячена всесвітньому рекреаційному туризму, Міжнародний китайська виставка з кейтерінгу 2018 року, харчові змагання 20 країн. Міжнародний карнавал вина та кави, Міжнародна конференція з харчових продуктів та інвестицій.

Цього року експозиція займає площу 60 000 квадратних метрів і розділена на 22 виставкові площі, три зали і одну вулицю, що охоплюють сотні видів продуктів і закусок, таких як іноземна і національна китайська фасована їжа, хліб і кондитерські вироби, свіжі продукти, овочі та фрукти, здорові і органічні продукти, ісламська їжа, алкогольні та безалкогольні напої, закуски і печиво, охолоджені і оброблені продукти, морепродукти, приправи, спеції і ароматизатори, боби, молочні продукти, продукти харчування, продукти швидкого приготування, продукти для відпочинку, м’ясні продукти, цукерки, вино і кава, чай, чайні сервізи, зерно і масло, допоміжні сільськогосподарські продукти, міжнародні та вітчизняні страви, відомі і видатні місцеві страви з міст і країн.

Під час виставки близько 2 000 професійних покупців з великих міжнародних і внутрішніх мереж супермаркетів, готелів, ресторанів та інших великих підприємств братимуть участь у переговорах і підписанні контракту. Крім того, міжнародні шеф-кухарі продемонструють свої кулінарні навички на виставці, де буде зібрано більше 200 000 глядачів. Виставка проводиться комітетом з розвитку туризму провінції Хайнань та Народним урядом міста Хайксу, Хайнань.

З метою зміцнення культурних обмінів і торговельних зв’язків між Україною і Китаєм організатори пропонують 40-відсоткову знижку для окремих компаній з України, а для груп з більш як восьми компаній, що очолюються представником уряду, організатори пропонують додаткову знижку в 10 відсотків.