СКИНУТИ

До українського торгово представництва в Китаї звернулась китайська компанія „ShenzhenBGIFisheriesSci & TchCo.Ltd”, яка шукає партнерів, покупців і дистриб’юторів на території України.

Компанія є інтегрованою науково-виробничою корпорацією, основною продукцією якої є осетрова ікра, тушки осетра, раки, креветки ваннами, копчений вугор, волохатий краб, філе пангасіуса, палички „Сніжний краб”.

Компанія „ShenzhenBGIFisheriesSci & TchCo.Ltd” має систему управління безпечністю харчових продуктів, суворо дотримується вимог закону про безпеку харчових продуктів, стандартів міжнародної безпечності харчових продуктів НАССР та інших законів та нормативних актів.

Сайт компанії: http://www.bgimarine.com/. Адреса: No.7, Penhfei road, Dapeng New Distrsict, Shenzhen Guanhdong, China .

Тел: 0755-36307296 факс: 0755-36352508, мобільний телефон.: WeChat, WhatsApp: 86-13681496121, е-mail 13681496121@139.com.

Повідомляємо, що в Тернопільській області проводиться Міжнародний інвестиційний форум „Тернопільщина Invest” (далі -Форум),участь у якому щорічно беруть понад 500 представників: дипломатичного корпусу, українського та іноземного бізнесу, органів місцевого самоврядування.

Цьогорічний форум відбудеться 23 травня 2019 р. Збаразькому замку, де буде представлено інвестиційний і туристичний потенціал Тернопільської області, відбудуться презентації актуальних інвестиційних проектів.

Детальна інформація доступна на фейсбук сторінці Форуму TernopilRegionInvestmentForum@ternopilregioninvestта веб-сторінці http://www.te-invest.com.

З 4-7 вересня 2019 року в Ризі (Латвія) відбудеться 24-та щорічна Міжнародна продовольча виставка „RigaFood 2019”.

У заході планується участь 720 підприємств із 35 країн, фахівців із 50 країн та 40 тисяч відвідувачів за участю вищого керівництва Латвійської Республіки.

Основні галузеві напрямки виставки:

- продовольство (широкий спектр);

- напої (алкогольні /безалкогольні);

- харчова переробка (послуги, технології);

- упаковка (технології);

- обладнання і сервіси громадського харчування;

- профільна робота готелів;

- мережевий роздріб, магазини (збут, реалізація).

У рамках виставки планується організувати національний стенд виробників української продовольчої промисловості.

Мета стенду –представити максимально широкий спектр харчової продукції України, і надати таким чином українському бізнесу нові можливості співпраці з Латвією та іншими країнами Європи.

Умови участі у виставці: площа стенду кожної української компанії становитиме орієнтовно 6 кв.м ( інша площа надається за запитом компанії). Звертаємо увагу, що вартість площі, а також загальної забудови та оформлення національного стенду і національної культурної програми оплачується за рахунок спонсорських коштів латвійської сторони. Інформація щодо вартості обладнання, додаткових послуг на виставці буде надаватись українській компанії після попереднього підтвердження участі.

Контактна інформація: (044) 536 96 42, e-mai:ved3@uspp.org.ua. Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна.

Відповідно до листа Торгово-промислової палати України від 28.02.2019 р. №520/02.0-7.1, інформуємо, що 20 травня 2019 року в м.Відні відбудеться Українсько-австрійський економічний форум.

Співорганізаторами форуму виступають Федеральна палата економіки Республіки Австрія і Торгово-промислова палата України.

Австрійська сторона підтвердила свою зацікавленість щодо спеціалізації форуму, а саме:

- торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво з українськими регіонами ;

- співробітництво з представниками українського бізнесу з найбільш розвинутих та перспективних секторів української економіки – сільського господарства, сектору інформаційних технологій, енергоефективності та відновлювальної енергетики, виробництва споживчих товарів.

Виходячи з викладеного під час форуму українським учасникам з регіонів надається можливість презентувати економічний і інвестиційний потенціал регіонів своїх територій, регіональні програми розвитку, регіональні інвестиційні проекти, а представникам ділових кіл – провести ділові переговори з потенційними австрійськими партнерами.

У зв’язку з цим надаємо Вам програми (додаток) для розгляду та надання пропозицій щодо участі делегацій, а також виступів і презентацій українських учасників заходу у рамках тематичних панелей форуму.

Організаційні умови участі у заході передбачають сплату організаційного-внеску у розмірі 3 тисяч гривень за кожного учасника.

Транспортні витрати і проживання здійснюються за рахунок учасників заходу.

Торгово-промислова палата України готова надати допомогу щодо бронювання проживання або придбання авіаквитків.

Робочі контакти щодо участі делегацій в Українсько-австрійському економічному форумі пропонуємо підтримувати з координатором заходу від ТПП України – керівником дирекції міжнародного співробітництва Болдирь Геннадієм Миколайовичем:bgn-ier@ucci.org.ua.

Вкладення:
Скачати цей файл (Програма Форуму.pdf)Програма Форуму.pdf1347 kB

ТОВ „Міжнародний виставковий центр” (МВЦ, м.Київ, Броварський проспект,15) інформує про виставкові заходи, які відбудуться з 6 по 8 листопада 2018 року за підтримки та активної участі Мінрегіону, Мінприроди, Міненерговугілля, Держводагенства, інших галузевих інституцій:

ХVI Міжнародна спеціалізована виставка „AQUAUKRAINE-2018” (водопідготовка, водопостачання, водовідведення, очишення стічних вод, насосне обладнання, труби та трубопровідна арматура, фільтри, прилади контролю та обліку).

XI Міжнародна спеціалізована виставка „ Енергоефективність. Відновлювана енергетика - 2018” (енергозберігаючі технології, обладнання, матеріали для промисловості, ЖКГ, АПК, енергоефективні проекти для модернізації підприємств, обладнання для заміщення природного газу, альтернативні види палива, відновлювані джерела енергії).

ХVI Міжнародні спеціалізовані виставки „КомунТех-2018”, „ДорТехЕкспо-2018” (комунальна та дорожньо – будівельна техніка, спецтехніка, управління відходами, благоустрій, засоби організації дорожнього руху, освітлення вулиць та доріг).

VIII Спеціалізована виставка„ ЄвроБудЕкспо-2018” (будівельні матеріали, конструкції, технології для промислового, житлового будівництва та соціальної сфери, інструменти, обладнання, енергозбереження в будівництві).

VI Спеціалізована виставка „Екологія підприємництва - 2018” (очищення промислових викидів в атмосферу, утилізація відходів виробництва, полімерів, гумовотехнічних виробів, екологічний моніторинг, поводження з небезпечними відходами).

Міжнародна спеціалізована виставка „ELECTROINSTALL-2018” (низьковольтне обладнання, електронні пристрої, електролічильники, кабелі, шинопроводи, електротехнічні корпуси, електромонтажні інструменти, розетки, вимикачі, промислові роз’єми, електронні компоненти і системи).

ХVI Міжнародна спеціалізована виставка „Енергетика в промисловості - 2018” (електротехнічне, енергетичне устаткування, системи автоматизації для електростанцій, підстанцій, високовольтних ліній електропередачі, розподільчих електромереж).

III Міжнародна спеціалізована виставка гірничодобувної промисловості „MININGINDUSTRYEXPO-2018 ” (бурильні установки, інструмент, прохідницькі та очисні комплекси, шахта та карєрна спецтехніка, гірничозбагачувальне обладнання) .

III Міжнародна спеціалізована виставка „НАФТОГАЗЕКСПО-2018” (технології, обладнання та сервіс для розвідки, видобутку, транспортування, переробки нафти і газу).

Одночасно з виставками за участю високих посадових осіб відбудуться науково-практичні заходи, присвячені актуальним питанням сьогодення щодо реалізації та вдосконалення державної політики в реальному секторі економіки. Відвідування – безкоштовне.

За довідками звертатися за тел.: (044) 201-11-59, 201-11-57, 201-11-62; сайт:www.iec-expo.com.ua                           

До відома суб’єктів підприємницької діяльності Ужгородського району!

До Українського торговельного представництва в Китаї звернулись організатори Міжнародної Хайнаньської виставки продуктів та їжі, яка відбудеться (23-26 листопада 2018 р. в Хайнаньському міжнародному конференц-виставковому центрі в м. Хайкоу, провінція Хайнань, Китай) у рамках дев’ятнадцятого Міжнародного туристичного Карнавалу 2018 Хайнань (19thHainanInternationalTourismIslandCarnival 2018 HainanInternationalTourismFoodExposition).

Протягом виставкового періоду одночасно пройдуть декілька важливих заходів, у тому числі 3-я Міжнародна Хайнаньська виставка присвячена всесвітньому рекреаційному туризму, Міжнародний китайська виставка з кейтерінгу 2018 року, харчові змагання 20 країн. Міжнародний карнавал вина та кави, Міжнародна конференція з харчових продуктів та інвестицій.

Цього року експозиція займає площу 60 000 квадратних метрів і розділена на 22 виставкові площі, три зали і одну вулицю, що охоплюють сотні видів продуктів і закусок, таких як іноземна і національна китайська фасована їжа, хліб і кондитерські вироби, свіжі продукти, овочі та фрукти, здорові і органічні продукти, ісламська їжа, алкогольні та безалкогольні напої, закуски і печиво, охолоджені і оброблені продукти, морепродукти, приправи, спеції і ароматизатори, боби, молочні продукти, продукти харчування, продукти швидкого приготування, продукти для відпочинку, м’ясні продукти, цукерки, вино і кава, чай, чайні сервізи, зерно і масло, допоміжні сільськогосподарські продукти, міжнародні та вітчизняні страви, відомі і видатні місцеві страви з міст і країн.

Під час виставки близько 2 000 професійних покупців з великих міжнародних і внутрішніх мереж супермаркетів, готелів, ресторанів та інших великих підприємств братимуть участь у переговорах і підписанні контракту. Крім того, міжнародні шеф-кухарі продемонструють свої кулінарні навички на виставці, де буде зібрано більше 200 000 глядачів. Виставка проводиться комітетом з розвитку туризму провінції Хайнань та Народним урядом міста Хайксу, Хайнань.

З метою зміцнення культурних обмінів і торговельних зв’язків між Україною і Китаєм організатори пропонують 40-відсоткову знижку для окремих компаній з України, а для груп з більш як восьми компаній, що очолюються представником уряду, організатори пропонують додаткову знижку в 10 відсотків.

До відома суб’єктів підприємницької діяльності Ужгородського району!

В період із 11 до 17 грудня 2018 у м.Каїр (Арабська Республіка Єгипет) відбудеться Перша внутрішньо-африканська торговельна ярмарка (Intra-AfrikanTeradeFair, IATF), організаторами якої є Постійне представництво   Арабської Республіки Єгипет при відділенні ООН та інших міжнародних організацій у Женеві спільно з африканським експортно-імпортним банком (AfrikanExport-ImportBank) та Комісією Африканського Союзу (AfrikanUnionCommisssion).

Ярмарка складатиметься із 7 – денної торговельної презентації, направленої на поширення інформації про торгівлю та інвестиції, а також дозволить широкому колу виробників, споживачів і посередників обговорювати та укладати комерційні угоди.

Детальна інформація розміщена на офіційному сайті: http://intrafricantradefair.com.

Відповідно до листа Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 11.06.2018 № 4602-04/24914-06 інформуємо, про проведення виставкових заходів у м.Тегеран (Ісламська Республіка Іран):

23-26 серпня 2018 р. - виставка, присвячена виставковому обладнанню (Stallex 2018).Контакти: http://iranstallex.com, info@iranstallex.com, контактна особа: Марьям Норузі, моб.: +98-9017702748.

01-04 вересня 2018 р. Перший міжнародний газовий захід Ірану (1-stInternationalIranGasShow) серед країн-видобувачів газу, спрямований для встановлення міжнародних зв’язків у сфері газової галузі. Контакти організаторів: www.tana-group.com,info@tana-group.com,тел.: +9826-32548990, факс: +9826-32548743.

15-18 вересня 2018 р. - Міжнародна виставка напоїв, кави, чаю та суміжних галузей (Internationalexhibitionofbeverages, coffee, teaandrelated   industriesIBIE 2018) а також Міжнародна виставка молочних продуктів (InternationalDairyandrelatedindustries, IDE 2018), яка відбудеться за сприяння Федерації іранських харчових асоціацій. Контакти: www.ibie-ex.ir, www.ide-ex.ir.

24-27 вересня 2018 р. - 4-та Міжнародна фармацевтична виставка (4-th International Exhibition on Pharmaceutіcals and Related Industries IRANPHARMAEXPO 2018). Додаткова інформація щодо виставки знаходиться на сайті організаторів: iranpharmaexpo.com, international@ iranpharmaexpo.com, тел.: 9821-88203845, факс: + 9821-88198520.

6-9 грудня 2018 р. - у виставковому центрі „Шахр-е афтаб” („Сонячне місто”) на території Ірану відбудеться міжнародна виставка в сфері утилізації відходів за участю відомих міжнародних компаній –виробників обладнання, що сприяє зменшенню різного роду забруднення навколишнього середовища.

Додаткова інформація знаходиться на сайті: http://nikatis.ir.

24-28 липня 2018 р. на території провінції Голестан (Іран) відбудеться Шістнадцята спеціалізована виставка в галузях тваринництва, рибних промислів, виробництва морепродуктів тощо. Детальна інформація розміщена на сайті: http://golestanfair.com.

17-20 жовтня 2018 р. У Вільній Торговельно-Промисловій Зоні Ензелі (Іран) відбудеться Друга Міжнародна виставка аграрних продуктів, обладнання ProductsFoodMachineryandRelatedIndustries). Контакти організаторів заходу: виконавчий сектор виставки Р.Гелічі, тел. + 9813-33253906, факс + 9813-34245, btc.gilan@gmail.com, www.gilan-btc.ir.

          Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і СRM, наймасштабнішої біснес-події цього літа Форум бізнес-і ІТ-лідерів, який відбудеться у м.Київ, 21 червня 2018 р.

          Місце проведення: м.Київ, пр-т Лобановського,119, концертний майданчик StereoPlaza.

          Умови участі: безкоштовно  (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

          Програма Форуму складається з трьох потоків:

           - Історії успіху і кейси: кейси компаній про стратегії та підходи , що допомогають пришвидшуватися на кожному етапі роботи компанії і ще швидше знаходити нові точки для росту.

          - Інструменти і технології: кращі практики  застосування ВРМ- і СRM-інструментів у різних сферах діяльності організації, що допомогають компаніям швидко зростати і розвиватися.

           - Тренінги і мастер класи: авторські майстер-класи  з управління взаємовідносинами з клієнтами та оптимізації процесів компанії.     

             Своїм досвідом поділяться представники найбільших організацій: МТІ, ПУМБ, Біосфера, Датагруп, FedorivDeloitteVodafoneУкраїна, ELDORADO, Hewlett-Packard  Enterprise, Укртелеком, Нафтогаз України, МULTIPLEX, МillerHeimanGroup, Бізнес-Конструктор та інші.           

            Більш детальну інформацію про Форум бізнес- ІТ- лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoftза телефонами: +38(044)363-31-33, +380(95)924-36-96. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www. terrasoft.ua/global-tour-2018/kiev?partner=glavrada.

    З 5 по 10 листопада 2018 року українські товари та послуги будуть представлені на найбільшій імпортній виставці Китаю „China International Import Expo 2018” у м.Шанхай.

         До пріоритетних товарів та послуг, які Китай пропонує представити  на виставці належать: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція, а також послуги у сфері туризму, новітніх технологій, культури та освіти, проектування та дизайну, аутсорсингу.      

        Міністерством разом із Офісом із просування експорту при Мінекономіки наразі розробляється концепція Національного стенду України на виставці „ChinaInternational  ImportExpo 2018”, який має представити досягнення країни та зацікавити потенційних китайських партнерів у співпраці. Продукція найкращих українських виробників буде представлена на вказаному стенді у вигляді прямо-відео(3 D,AR технології), в друкованому каталозі та/або фізично.

            Пропонуються наступні критерії відбору підприємств:

-підтверджена якість продукції;

-інноваційність;

-високий рівень маркетингового представлення продукту;

-експортний потенціал.

             Рішення щодо участі продукту чи послуги на Національному стенді України буде прийнято до 1 липня 2018 року.

              Ваші пропозиції, разом із описом продукту, його відповідності  зазначеним вище критеріям та контактами виробника надсилайте на адресу:

CoChina@epo.org.ua.

               У разі виникнення додаткових питань просимо звертатись на зазначену електронну адресу або за телефонос: +38 067 828 20 34, Офіс із просування експорту при Мінекономрозвитку, Катерина Співакова.