СКИНУТИ

ПОЗАЧЕРГОВІ ВИБОРИ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

21 ЛИПНЯ 2019 РОКУ

Шановні виборці!

         У зв’язку з проведенням ПОЗАЧЕРГОВИХ ВИБОРІВ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ 21 липня 2019 року та відповідно до постанови Центральної виборчої комісії від 13 вересня 2012 року № 893 Про Порядок тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси, кожен бажаючий з 24 травня по 15 липня включно може скористуватися своїм правом виборця подавши заяву до органу ведення Державного ведення виборців і тимчасово змінити своє місце голосування, до заяви додаються документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни виборчої адреси:

         - довідка місця проживання (в якій зазаначено, що виборець проживає без реєстрації за вказаною адресою); (обов’язково з собою мати копії документів)- оригінал;

         - договір оренди житла (копія);

         - довідка з місця роботи чи навчання (оригінал);

         - виклик на навчальну сесію(оригінал);

         - наказ з місця роботи про відрядження (оригінал), тощо.

         У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються органу ведення Реєстру для перевірки вірності цих копій.

         При поданні заяви громадянин пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, тобто паспорт громадянина України (у вигляді книжечки чи у вигляді картки) або тимчасове посвідчення громадянина України (це стосується виборців, які нещодавно набули громадянства України). Для громадян України, які є військовослужбовцями документом, який пред'являється органу ведення Реєстру, також може бути посвідчення військовослужбовця або військовий квиток.

Заява розглядається органом ведення Реєстру невідкладно, але не раніше дня початку відповідного виборчого процесу та не пізніше ніж за п’ять днів до дня голосування, тобто до 15 липня включно.

Виборці, виборча адреса яких знаходиться на території Автономної Республіки Крим та м.Севастополя, можуть не додавати до заяви документи, достатньо лише оригінал паспорта з відповідною реєстрацією (але з собою мати копію паспорта).

У випадку звернення до органу ведення Реєстру виборця, в якого немає зареєстрованого місця проживання, йому пропонується визначити свою виборчу адресу за погодженням із центром обліку, який відповідно до закону веде облік бездомних осіб, або соціальною службою, у складі якої утворено структурний підрозділ для ведення обліку бездомних осіб.

         Також, з метою виготовлення якісних списків виборцівЦентральна виборча комісія надала вам можливість перевірити себе у Державному реєстрі виборців, не виходячи з дому. Для цього на офіційному веб-сайті ,,Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) розроблений та функціонує програмний ресурс ,,Особистий кабінет виборця” (у разі відсутності виборця в Реєстрі, прохання невідкладно звернутися в Державний реєстр виборців відповідно прописки у вашому паспорті чи ID картці(додавши додаток до картки)).

         Запрошуємо всіх бажаючих перевірити наявність себе у Державному реєстрі виборців. Процедура реєстрації на сайті доволі проста та не потребує багато часу.

         В ,,Особистому кабінеті виборця” ви зможете перевірити інформацію про своє включення (не включення) до Державного реєстру виборців. Для цього у відповідному розділі необхідно заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про виборця. Відповідь на запит буде надіслана на Вашу електронну пошту. Кількість запитів обмежена. Протягом доби можна відправити лише один запит.

         Також, перевірити свої персональні дані в Державному реєстрі виборців ви можете за адресою: м.Ужгород, вул.Загорська, 10, 3-й поверх, каб. № 318 (Ужгородська районна державна адміністрація). При собі потрібно мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України.

         Прийом громадян здійснюється щоденно, крім вихідних (з 8.00 год. до 17.00 год.Обідня перерва: 12.00 -12.45 год.)

         Перевіривши свої дані в Державному реєстрі виборців, ви будете впевнені, що в день голосування ніщо не завадить Вам проголосувати за обраного Вами кандидата!

ПЕРЕЛІК АПТЕК ЯКІ БЕРУТЬ УЧАСТЬ В УРЯДОВІЙ ПРОГРАМІ «ДОСТУПНІ ЛІКИ» станом на 20.05.2019р.

 1. Аптека ТОВ "Сана-Фарм" № 1 знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Гагаріна,22;
 2. Аптека ТОВ "Сана-Фарм" № 2 знаходиться за адресою:м.Ужгород, вул.Минайська,32/37.
 3. Аптека ТОВ "Медфарм" №17 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул..Грушевського,63/26;
 4. Аптека ТОВ "Медфарм" №19 знаходиться за адресою: м.Чоп, вул..Берег 18б
 5. Аптека ТОВ "Медфарм" №58 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул..Перемоги,153
 6. Аптека ТОВ "Медфарм" №93 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.. Шандора Петефі,40
 7. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 1 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Заньковецької,77/1;
 8. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 2 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Корятовича,8/1;
 9. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 3 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Минайська,35а;
 10. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 4 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Яроцька,2;
 11. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 5 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Грушевського,45/12;
 12. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 7 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пр.Свободи,7/26;
 13. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 10 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Перемоги,15а;
 14. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 14 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Другетів,71;
 15. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 16 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пр.Свободи,45/19;
 16. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 18 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Легоцького,52;
 17. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 20 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Ш.Петефі,13;
 18. Аптечний пункт ТОВ «Ужфарм» №1 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.С.Мартина;
 19. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 26 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Корятовича,3;
 20. Аптека ТОВ «Ужфарм» № 28 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Перемоги,168.
 21. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 5 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл.Корятовича,17;
 22. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 9 знаходиться за адресою: м.Ужгород, пл..Ш.Петефі,14/1;
 23. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 22 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Капушанська,27;
 24. Аптека ТОВ «Хустфарм» № 31 знаходиться за адресою: м.Ужгород, вул.Бестужева,9.
 25. Аптека № 1 ФОП Городня Меланія Іллівна, знаходиться за адресою: Ужгородський р-н, с.Оноківціц, вул..Головна,15.

Рада голів державних адміністрацій інформує про проведення українською компанією Terrasoft, яка є одним з ключових гравців на міжнародному ринку корпоративного програмного забезпечення для управління бізнес-процесами і CRM, наймасштабнішої бізнес-події цього літа Форуму бізнес- і ІТ-лідерів, який відбудеться у м. Київ, 14 червня 2019 р.

Місце проведення: м. Київ, Спортивна площа, 1.

Умови участі: безкоштовно (обов’язкова попередня онлайн реєстрація).

На Форумі зберуться понад 4000 учасників для бізнес-спілкування, які зможуть розширити коло ділових контактів, знайти нових клієнтів і партнерів. Також у рамках Форуму буде працювати експозона, де всі учасники зможуть ознайомитися з продуктами в галузі BPM- і CRM-систем.

Програма Форуму складається з десяти тематичних секцій:

BUSINESS: пошук нових точок для прискорення бізнесу

• #accelerate ― стратегії та підходи найбільших компаній, які допомагають швидко розвиватися з урахуванням змін зовнішнього середовища.

•#thecustomer ― кейси впровадження інновацій в маркетингу, продажах і клієнтському сервісі.

•#transformation ― способи швидкої трансформації в умовах надшвидкостей: досвід експертів з різних галузей бізнесу.

TECHNOLOGY: глибоке занурення в цифрові технології і практику їх використання

•#everyone-a-developer ― епоха low-code: як автоматизувати будь-які бізнес-ідеї за лічені хвилини.

•#process-excellence ― передові практики управління бізнес-процесами та застосування BPM-технологій для підвищення продуктивності команди.

•#tech-point ― як отримати бізнес-результат від чат-ботів, AI, RPA та інших сучасних технологій.

ACADEMY: лише перевірені методики підвищення ефективності організації

•#how-to ― практика побудови процесів B2B-продажів, лідогенерації, управління проектами по Agile.

•#best-practice ― методології підвищення ефективності продажів, управління IТ-сервісами, побудови процесного офісу, управління знаннями.

OPEN STAGE: інтерактивний майданчик для нетворкінгу та пошуку нових рішень

•#it-ecosystem ― знайомство з готовими технологічними рішеннями, які допоможуть виконувати завдання різної складності.

•#braindates ― клуб для спілкування і знайомства з гостями та спікерами заходу в форматі «Business speed dating».

Більш детальну інформацію про Форум бізнес- і ІТ-лідерів можна отримати від працівників компанії Terrasoft за телефоном: +380(044)363-31-33. А також в режимі онлайн через Інтернет на сторінці реєстрації учасників на Форум за гіперпосиланням: https://www.terrasoft.ua/global-tour-2019/kiev?activity=ijigroup_pr_global-tour-2019-kiev&utm_source=ijigroup&utm_medium=pr&utm_campaign=global-tour-2019-kiev .

Ужгородське управління ГУ ДФС у Закарпатській області інформує, з 2 травня 2019 року вступили у дію нові небюджетні рахунки 3719, відкриті на ім’я територіальних органів ДФС України, для сплати коштів єдиного внеску та фінансових санкцій у зв’язку з проведенням реорганізації територіальних органів ДФС.

Нагадуємо, терміни сплати єдиного внеску підприємцями, членами фермерських господарств, а також особами, які провадять незалежну професійну діяльність – щокварталу не пізніше 19 числа місяця, що настає за звітним кварталом. Роботодавці, які використовують найману працю, сплачують нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця. Єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

У разі несвоєчасної або не в повному обсязі сплати ЄСВ, до платника застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом № 2464-VI від 08.07.2010, а посадові особи, винні у порушенні законодавства про збір та ведення обліку ЄСВ, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність.

За матеріалами Ужгородського управління

ГУ ДФС у Закарпатській області

 

Послуги у сфері юстиції стають зручнішими для громадян! "Оплатити послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна безпосередньо на місці, адже у всіх відділах ДРАЦС Закарпатської області встановлені POS-термінали, якими можуть скористатися всі відвідувачі" - повідомляє начальник Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області Євген Когутич.

Тепер вам не потрібно витрачати час на пошуки найближчої банківської установи для здійснення платежу та очікувати в чергах: відвідувачі можуть сплатити державне мито за надання платних послуг у сфері державної реєстрації актів цивільного стану за допомогою будь-якої банківської картки не виходячи із відділу.

Для цього при собі необхідно мати банківську картку, емітовану будь-яким банком України. Спеціаліст відділу ДРАЦС під час надання послуги вводить назву картки, вартість сплати. Реквізити при цьому проставляються автоматично.

Користуйтеся новими можливостями, заощаджуйте свій час!

До Міжнародного дня захисту дітей Міністерство юстиції України та Координаційна рада молодих юристів України при Міністерстві юстиції України організовує Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків "Я МАЮ ПРАВО!".

Ми хочемо побачити світ права очима дитини.

Запрошуємо до участі у конкурсі школярів області віком від 6 до 18 років. Конкурс проводитиметься в таких номінаціях:
✔малюнок
✔міні-комікс (для дітей від 14 років)
✔«мем» (для дітей від 14 років)

Прийом конкурсних робіт здійснюється до 13 травня 2019 року Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Закарпатській області, за адресою: м. Ужгород, пл. Народна, 4, каб. 665.Контактний тел.: (0312) 63-05-74.

Конкурсні роботи необхідно передавати за вказаною адресою безпосередньо або через районні, міські відділи державної реєстрації актів цивільного стану, відділи державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

У листі обов'язково вкажіть прізвище, ім’я та по-батькові конкурсанта, дату народження, адресу та контактний телефон, повну назву навчального закладу, назву номінації та конкурсної роботи.

Чекаємо на ваші чудові малюнки!

Прес-служба ГТУЮ у Закарпатській області

Відповідно до листа Посольства Республіки Казахстан в Україні повідомляємо, що відповідно до Указу Президента Республіки Казахстан К.-Ж.К.Токаєва № 6 від 23 березня 2019 року, столиця Республіки Казахстан перейменована в місто Нур-Султан.

У зв’язку з цим, казахстанська сторона просить українську сторону надалі керуватися новим найменуванням столиці Республіки Казахстан при здійсненні двосторонніх міждерджавних відносин по всьому спектру співпраці.

У контексті виконання Експортної стратегії України („дорожньої карти” стратегічного розвитку торгівлі) на період 2017-2021 років, схваленої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1017-р, Мінекономрозвитку України здійснює опитування експортерів про ефективність заходів підтримки експортерів та комунікації органів державної влади щодо доступної державної підтримки за посиланням http:bit.ly/2TJ1ZgJ.

Просимо Вас долучитися до вказаного опитування для забезпечення оптимального балансу співпраці влади ти бізнесу.

Відповідно до листа Мінрегіонбуду України від 29.03.2019 7/10.2/5263-19, інформуємо про наступне.

Урядом України 27.03.2019 прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України № 200-р „Про внесення змін до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р.№ 1023”.

Зазначеним актом внесено зміни до розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 грудня 2018 р. № 1023 „Про визначення державного підприємництва зовнішньоекономічної діяльності “Укрінтеренерго” постачальником “останньої надії”, доповнивши його пунктом 3 такого змісту:

“3. Рекомендувати державному підприємству зовнішньоекономічної діяльності Укрінтеренерго з 1 квітня 2019 р.:

укласти договори про постачання електричної енергії за вільними цінами з усіма споживачами, постачання ким здійснювалось з 1 січня 2019 р. постачальником “останньої надії”, за умови відсутності у зазначених споживачів укладених з 1 квітня 2019 р. договорів про постачання електричної енергії з іншим електропостачальником;

врегулювати питання щодо заборгованості за електричну енергію перед державним підприємством зовнішньоекономічної діяльності „Укрінтеренерго”, яка виникла у зазначених споживачів, шляхом укладання договорів про реструктуризацію заборгованості, що утворилися на 1 квітня 2019 р. за договором постачання електричної енергії “останньої надії”.

Звертаємо увагу, що відповідно до частини другої статті 52 Закону України „Про Кабінет Міністрів України” розпорядження Кабінету Міністрів України набирають чинності з моменту їх прийняття, якщо цими розпорядженнями не встановлено пізніший термін набрання ними чинності.

Крім того, акти Кабінету Міністрів України оприлюднюються шляхом їх розміщення на офіційному веб-сайті Кабінету Міністрів України.

Зазначене розпорядження Кабінету Міністрів України розміщено на офіційному веб-сайті Уряду України за посиланням:

https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-vnesennya-zmini-do-rozporyadzhennya-kabinetu-ministriv-ukrayini-vid-12-grudnya-2018-r-1023.